Fotbal s Arnoldem

11. října 2009 v 12:01 |  Úvahy a literární útvary rychlého nasazení:-)
Včerejší fotbalové klání s Polskem mnoho krásy nenabídlo, nicméně výhra 2:0 potěší. Tedy, potěšila by, kdyby Slovinsko nevyhrálo nad našimi východními sousedy stejným poměrem. Pokaženou náladu jsem si chtěl vylepšit sledováním dnes již legendárního akčního filmu Predátor, který jsem jako malý chlapec měl dost rád (jen tak na vysvětlenou, nejsem televizní maniak, jen během týdne na bytě televizi nemám, tak se není čemu divit, že si někdy o sobotách večer najdu čas a zvolím tuto pasivní zábavu). Arnold je prostě borec, to mi nikdo nevymluví. Ano, znám všechny výtky směřované k Arnoldovy a k jeho topornému herectví, či k přitroublým replikám, nicméně...Arnie je stylový jako málokdo. Kdyby jeho roli hrál někdo jiný, asi by to tak nefungovalo.
V Predátorovi Arnie dokázal, že je schopen skutečně zabít asi už cokoliv a poradit si s čímkoliv. Panečku, to by byl trenér pro náš národní fotbalový tým :-).
Přitom by to neměl zase tak daleko, ve svém rodném Rakousku by si jistě nějaký ten domeček sehnal a - upřímně - jsem si jist, že práce guvernéra v USA zdaleka není taková bžunda a nervák zároveň jako koučovat fotbalové mužstvo. No nebyla by to super reklama? :-).
Českému národnímu týmu však teď už nezbývá nic jiného než se modlit o zázrak (ano...dějí se tak jednou za 100 a více let), či trochu zlomyslně doufat, že na území bývalé Jugoslávie znovu vypukne nějaká válka, jako se stalo před eurem 1992. Tehdy se místo Jugoslávie kvalifikoval tým Dánska. Víte jak dopadl? Ano, mistrovství tehdy vyhrál.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pierre Pierre | Web | 11. října 2009 v 20:55 | Reagovat

No nevím, přát si aby někde vypukla válka, kvůli tomu aby se mohl náš tým podívat na MS. To je tedy špatný vtip :). Navíc tento tým by neměl téměř žádnou šanci na postup ze skupiny, popř. dokonce na něco většího. Snad časem dozrají ti mladší fotbalisté do formy jakou měl náš tým okolo roku 2004.

2 Libor Libor | Web | 12. října 2009 v 9:50 | Reagovat

[1]: Samozřejmě, to s tou válkou myšleno vážně nebylo, to je snad jasné.

3 Pierre Pierre | Web | 14. října 2009 v 17:15 | Reagovat

Ano jasné. Sámo :D.

4 Star... Star... | 21. října 2009 v 16:16 | Reagovat

Tady ti něco posílám. Když právě začínáš číst tohle nepřestávej nebo se ti stane něco špatného. Jmenuji se Daisy, je mi 7let mám blond vlasy a děsivé oči. Nemám nos a uši jsem mrtvá. Pokud tohle nepošleš 15 lidem zjevim se dnes večer u tvé postele s nožem a zabiju tě. Tohle neni vtip! Něco dobrého se ti stane v 15:22 -někdo ti zavolá nebo k tobě promluví a řekne MILUJI TĚ!!! P.S.: NEPORUŠ TO... Sorry, že ti to posílam. Posílam to ze strachu. Ne o sebe, ale o své blízké. Tento dopis pochází z Venezuely byl vyslán, aby změnil tvůj život a udělal tě šťastnější. Pošli tento dopis 20 lidem do 96 hodin. Změny se dočkáš do 5 dnů. Alena Kovaříková, která to poslala 22 lidem, v losovani vyhrála automobil. Erik Pražák, který tomuto dopisu neuveřil do 5 dnu dostal rakovinu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama